موسسه حقوقی و مشاوره بیم المللی دادپیشگان تحت نظارت دکتر علی باغانی وکیل پایه یک دادگستری و مدرس دانشگاه خدمات مربوط به ویزاهای تجاری و سرمایه گذاری کشور استرالیا را برای متقاضیان گرامی ارائه میدهد. در اینجا با مقوله ویزای تجاری استرالیا، انواع آن و شرایط لازم برای اخذ هریک از ویزاهای تجاری استرالیا آشنا میشویم. به طور کلی این ویزا به 5 دسته تقسیم بندی میشود: نوع نواوری بیزینسی، نوع سرمایه گذاری، نوع سرمایه گذارکلان، نوع سرمایه گذار اعلا و درنهایت نوع کارآفرین.

ویزای 188 استرالیا چیست؟

این ویزا از نوع ویزاهای امتیازی کشور استرالیا و مختص آن دسته از متقاضیانی است که تمایل دارند از طریق راه اندازی کسب و کار یا سرمایه گذاری در استرالیا به این کشور مهاجرت نمایند. اگر تخصصی در امر تجارت و ایجاد کسب و کارهای نو را دارید، این ویزای استرالیا را به شما پیشنهاد میکنیم.

با اخذ این ویزا شما میتوانید:

-          در کشور استرالیا یک کسب و کار جدید راه اندازی کنید

-          به مدت چهر سال و سه ماه در استرالیا اقامت داشته باشید

-          برای اقامت دائم استرالیا اقدام کنید ( ویزای دائم نوآوری و سرمایه گذاری در استرالیا)

برای اخذ ویزای 888 کشور استرالیا شما باید حداقل نمره 65 را دریافت نمایید. همچنین مدارک کسب و کارهای موفق خود مانند درآمد سالانه و سهام مالکیت را ارائه دهید. یکی دیگر از شروط اساسی اخذ این ویزا داشتن دارایی های تجاری و پرسنل حداقل به میزان 800 هزار دلار استرالیایی است.

شما همچنین میتوانید برای تمام اعضای خانواده خود در فرم درخواست ویزای 188 استرالیا اقدام نمایید. به یاد داشته باشید که هزینه اقدام برای این ویزا 4895 دلار استرالیا برای متقاضی اصلی و 2495 دلار برای هریک از اعضای خانواده همراه وی است.

چه شرایطی برای اخذ ویزای 188 استرالیا لازم است؟

-          سن زیر 55 سال

-          داشتن کسب و کار موفق در استرالیا

-          داشتن مالکیت تجاری

در 2 سال از 4 سال مالی، باید در یک یا دو کسب و کار که حداقل 500 هزار دلار حجم معاملات داشته باشند سهم داشته باشید

-          داشتن دارایی مالی بیش از 800 هزار دلار استرالیا

-          کسب نمره 65 در جدول امتیاز بندی

-          نامزد شدن از سوی یک ایالت یا منطقه در استرالیا

-          داشتن شرایط جسمی و بهداشتی لازم

-          داشتن شرایط لازم برای فردی برای خود و خانواده

-          عدم داشتن بدهی قبلی به دولت استرالیا

-          نداشتن ویزای ریجکت شده قبلی

موسسه حقوقی دادپیشگان با ارائه مشاوره تخصصی در زمینه اخذ ویزای سرمایه گذاری استرالیا، مناسب ترین روش را به متقاضیان عزیز پیشنهاد میدهد. متخصصین ما در دفتر حقوقی و مشاوره بین المللی دادپیشگان با پرونده های موفق در امر ویزای 888 استرالیا، اطمینان خاطر را برای شما به ارمغان میاورد.

مهاجرت به عنوان نیروی کار متخصص، امروزه یکی از متداول ترین روش های مهاجرتی است. مهاجرت به استرالیا از طریق مهارت کاری انواع مختلفی دارد که موسسه حقوقی دادپیشگان با بررسی مدارک تحصیلی و سوابق کاری شما بهترین گزینه را در مقابل تان قرار میدهد. اما به طور کلی مهم ترین انواع ویزاهای کاری استرالیا در سه دسته ویزای مستقل نیروی کار ماهر مستقل (ویزای 189)، ویزای نیروی ماهر منتخب (ویزای 190) و ویزای منطقه ای نیروی ماهر(ویزای 887) میشود.

ویزای نیروی کار مستقل (ویزای 189)

این ویزا به نیروی کار دعوت شده با مهارت های لازم، اجازه زندگی و کار دائم در استرالیا را میدهد. خانواده شما نیز دارای حق این ویزا میشوند و میتوانند شما را زندگی در استرالیا همراهی کنند. هزینه صدور این ویزا 3755 دلار استرالیا است.

شرایط لازم برای اخذ ویزای نیروی کار مستقل در استرالیا:

-          دریافت دعوتنامه مخصوص

این دعوت نامه با ارسال درخواست EOI قابل درخواست است.

-          داشتن مهارت های کاری لازم

-          داشتن سن زیر 45 سال

-          داشتن مدرک زبان انگلیسی

-          کسب نمره بالای 65 در سیستم امتیاز بندی

-          داشتن شرایط جسمانی و فیزیکی مطلوب

-          داشتن ملزومات اجتماعی و شخصی

-          عدم وجود مردودی قبلی در این ویزا

مدارک فوق مهم ترین مدارک لازم برای اخذ ویزای نیروی کار استرالیا به شمار میرود. شما میتوانید با تشکیل پرونده در دفتر حقوقی و مشاوره بین المللی دادپیشگان پروسه اداری مهاجرت به استرالیا برای خود را در کوتاهترین زمان و بالاترین کیفیت پیگیری کنید.

ویزای نیروی کار منتخب (ویزای 190)

این ویزا اجازه کار و رندگی دائم به نیروی کار متخصص و منتخب را در استرالیا میدهد. با اخذ این ویزا در همان روز اول شما دارای اقامت دائم استرالیا میشوید. به علاوه اعضای خانواده شما نیز میتوانند در فرم ویزای شما نام نویسی شوند. هزینه صدور این ویزا 3755 دلار استرالیا است.

شرایط لازم برای اخذ ویزای مستقل نیروی کار منتخب در استرالیا:

-          نامزد شدن از سوی یکی از ایالات استرالیا برای کار

-          دعوت شدن برای اقدام به ویزا

-          داشتن مهارت های کاری لازم

-          داشتن سن زیر 45 سال

-          کسب نمره بالای 65 در سیستم امتیاز بندی

-          داشتن شرایط جسمانی و فیزیکی مطلوب

-          داشتن الزامات اولیه کاری

با مشاوره رایگان در دفتر حقوقی دادپیشگان از بهترین روش مهاجرت کاری به استرالیا اقدام کنید. موسسه حقوقی و مشاوره بین الملل دادپیشگان با بیش از یک دهه سابقه موفق در امور مهاجراتی، تحصیلی و کاری آماده خدمت رسانی در امر ویزای کاری استرالیا است.

ویزای نیروی کار منطقه ای (ویزای 887)

این ویزا مخصوص کسانی است که با ویزای قبلی در مناطق خاصی از استرالیا زندگی یا کار کرده اند. ابم ویزا اجازه اقامت دائم به شما را میدهد که با آن میتوانید در سرتاسر استرالیا کار کنید و یا درس بخوانید. هزینه اقدام برای اخذ این ویزا 385 دلار استرالیا است.

شرایط لازم برای اخذ ویزای نیروی کار منطقه ای:

-          محدودیت سنی برای اقذ این ویزا وجود ندارد

-          متقاضیان باید از قبل یک ویزای معتبر به مدت حداقل 2 سال را داسته باشند

-          شرایط ویزای قبلی خود را بخوبی رعایت کرده باشید

-          شرایط اقامت را دارا باشید

ویزاهای نیروی کار برای استرالیا انواع دیگری هم دارند که بسته به شرایط کاری، سابقه سفر و کار قبلی به استرالیا، سن و مدرک زبان قابل ارائه به متقاضیان است. جهت کسب اطلاعات بیشتر از سایر روش های مهاجرت کاری به استرالیا با مشاورین ما در موسسه حقوقی دادپیشگان در تماس باشید.

تحصیل در مدارس استرالیا

سیستم آموزشی مدارس در استرالیا شامل پیش دبستانی، مهد کودک، دبستان، دبیرستان و کالج میگردد. تحصیل در مدارس استرالیا از پیش دبستانی تا مقطع کالج 13 سال به طول میانجامد. در استرالیا تحصی در مدارس تا سن 16 سالگی اجباری است.

از لحاظ سیستم آموزشی در استرالیا مدارس به چند دسته تقسیم میشوند که مهم ترین آنها مدارس دولتی، غیر دولتی (شامل مدارس دینی مسیحی و اسلامی) و مدارسی با فلسفه آموزشی مونتسوری و اشتاینر تقسیم میشوند. با اخذ مشاوره های تحصیلی از موسسه حقوقی و مشاوره بین الملل دادپیشگان برای امر تحصیل در مدارس استرالیا، انتخاب صحیحی برای آینده تحصیلی خود داشته باشید.

باید متذکر شویم که کیفیت تحصیل در مدارس استرالیا بسیار بالاست و علاوه بر آموزش های علمی دانش آموزان، مهارت های ارتباطی، نظم شخصی و آمادگی برای زندگی آینده نیز به آنان آموزش داده میشود. مدارس استرالیایی برنامه درسی گسترده ای را ارائه میکنند که میتوان برای نمونه به دورس زبان انگلیسی، ریاضی، مطالعات اجتماعی و محیط زیست، علوم، هنر، زبان های غیر انگلیسی، فناوری، سلامت و ورزش اشاره کرد.

در استرالیا، دانش آموزان از محیط آموزشی متنوعی بهره میبرند که همزمان با افزایش بار علمی آنان، توانایی های لازم برای داشتن آینده روشن را برای آنان به ارمغان میاورد.

استاندارد بالاتر تحصیل

مدارس استرالیایی جزو بهترین ها در جهان هستند. بیایید به چند نقطه قوت تحصیل در سنین پایین در استرالیا نگاه کنیم:

-          اندازه کوچک کلاس ( کلاسهایی با حداکثر 30 نفر)

-          مدرسین معتبر با مدارج علمی دانشگاهی

-          امکانات بالا مانند اینترنت و کامپیوتر و تکنولوژی سطح اول

-          برنامه های علمی خاص برای دانش آموزان تیز هوش

-          چهارچوب های تضمین کیفیت که مدارس باید آنها را بگذرانند

اقدام برای تحصیل فرزند در استرالیا

اگر تصمیم خود را برای ثبت نام فرزندتان در مدارس استرالیایی گرفته اید تنها لازم است چندین مرحله قانونی را بگذرانید. مشاوران تحصیلی و مهاجرتی ما در موسسه حقوقی دادپیشگان در تمام مراحل مشاوره، انتخاب مدرسه مناسب در ایالت های کشور استرالیا و اخذ پذیرش برای شما و فرزندتان در کنارتان خواهد بود.

-          ویزای اقامت موقت

برنامه ویزای اقامت موقت برای متقاضیانی است که در استان New South Wales استرالیا قصد زندگی به طور موقت را دارند. با این برنامه ثبت نام دانش آموزان در مدارس ابتدایی و دبیرستان از پیش دانشگاهی تا سال 12 قابل انجام است.

-          انتخاب مدرسه مناسب

جهت ثبت نام فرزند خود در مد ارس کشور استرالیا، لازم است که با مشاوره اصولی و صحیح از میان استان های مختلف و مدارس مختلف، بهترین گزینه را انتخاب کنید. تنها در استان New South Wales بیش از 2200 مدرسه ابتدایی و دبیرستان وجود دارد که تقریبا تمامی این مدارس فضای ثبت نام مشخصی دارند.

-          زبان آموزش در مدارس استرالیا

اگر فرزند شما به زبان انگلیسی صحبت نمیکند، دپارتمان آموزشی استان New South Wales استرالیا، برنامه EAL/D را برای بهبود زبان انگلیسی فرزندتان ارائه میکند که به واسطه آن، فرزندتان قادر خواهد بود در آموزش مدارس استرالیایی به راحتی شرکت کرده و به تحصیل خود ادامه دهد.

-          محل اقامت

تمام دانش آموزانی که سن زیر 18 سال دارند و تحت ویزای اصلی والدین دارای ویزای اقامت موقت استرالیا هستند، در تمام مدت تحصیل خود باید با والدین زندگی کنند. اطلاعات بیشتر در مورد اقامت فرزند و والدین را از مشاوران ما در موسسه حقوقی دادپیشگان بخواهید.

-          هزینه های تحصیل در مدارس استرالیا

هر ایالت استرالیا طبق قوانین مختص به خود اداره میشود و این موضوع در بخش های آموزش، انرژی، مهاجرت، کار، اقامت و سایر مسائل مربوط به دولت محلی کاملا جداگانه است. در استان New South Wales هزینه های تحصیلی شامل کتاب ها، خدمات مشاوره ای و رفاهی دانش آموزان، دوره زبان EAL/D برای دانش آموزان و دسترسی به منابع درسی برای دانش آموزان است. اما باید در نظر بگیرید که مخارجی مانند اردو های تفریحی، یونیفرم مدرسه، مخارج پزشکی و غیره به عهده دانش آموز است.هزینه های تحصیل در مدارس استرالیا باید قبل از شروع رسمی سال تحصیلی به حساب مدرسه واریز گردد.

سن دانش آموزان هزینه مدارس استرالیایی
پیش دبستانی (مهد کودک تا 6 سالگی) $5200
مدرسه ابتدایی (سال 7 تا 10) $5200
مدرسه ارشد (سال 11 تا 12) $6200

موسسه حقوقی و مشاوره بین الملل دادپیشگان که تحت نظارت دکتر علی باغانی وکیل پایه یک دادگستری و مدرس دانشگاه فعالیت میکند، آماده انجام امور مهاجرتی و ارائه خدمات ویزای تحصیلی استرالیا برای تحصیل در مدارس کشور استرالیا برای متقاضیان عزیز است. جهت مشاوره رایگان با ما در تماس باشید.

مهاجرت به استرالیا به روشهای مختلفی انجام می شود و هر فرد متقاضی با توجه به شرایط مالی، تحصیلی و توانایی های خود میتواند از یکی از انواع ویزای استرالیا مانند ویزای سرمایه گذاری، ویزای کار و نیروی متخصص، ویزای توریستی، ویزای تحصیلی استرالیا، پناهندگی و .... استفاده نماید. اما چرا ویزای اسکیل ورکر استرالیا یا همان نیروی کار ماهر بهترین روش مهاجرت به استرالیا است؟ در ادامه این مقاله به سوالاتی که ممکن است درمورد مهاجرت به استرالیا در ذهنتان باشد پاسخ میدهیم. مشاورین ما در شرکت حقوقی و مشاوره بین المللی دادپیشگان، آماده ارائه خدمات در زمینه ویزاهای مختلف کشور استرالیا به متقاضیان گرامی میباشد.

مهاجرت به استرالی از طریق ویزای نیروی کار متخصص

امروزه کشورهای پهناور و دارای منابع اقتصادی قابل توجه مانند استرالیا با وضع قوانین جدید درصدد جذب نیروی کار متخصص از سراسر دنیا هستند تا به واسطه تخصص و تعهد نیروی کار در رشد و اعتلای اقتصاد داخلی، افزایش تولید ناخالص ملی و ایجاد ثروت در کشور خود تاثیرگزار باشند.

ویزای نیروی کار متخصص استرالیا یکی از ویزای های مهم مهاجرت به استرالیا و مبتنی بر تخصص و مهارت متقاضیان است. همانطور که ممکن است بدانید اقتصاد استرالیا بر کشاورزی و بازرگانی متکی است و مشاغل زیادی به علت نبود متقاضیان استرالیایی نیازمند نیروی متخصص میباشد. بر همین اساس یک برنامه منظم برای جذب افراد متخصص از سایر کشورها از سوی مسئولین و اداره مهاجرت استرالیا تدوین شده است که ویزای اسکیل ورکر استرالیا مهمترین و اساسی ترین طرح در این برنامه است.

شرایط ویزای نیروی کار متخصص استرالیا چیست؟

این ویزا به افرادی تعلق میگیرد که حداقل 60 امتیاز از جدول امتیازبندی ویزای اسکیل ورکر استرالیا را به خود اختصاص دهند. همچنین شما میتوانید از طریق فرم ارزیابی آنلاین ویزای استرالیا از امتیاز خود آگاه شوید.

البته ویزای اسکیل ورکر استرالیا کلاس ها و ساب کلاسهای مختلفی دارد که برخی از آنها برای افرادی است که امتیازشان به 60 نمیرسد. برای آگاهی به موسسه حقوقی دادپیشگان تحت نظارت دکتر علی باغانی وکیل پایه یک دادگستری مراجعه فرمایید.

-         مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای اسکیل ورکر - کلاس 189

-         مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای اسکیل ورکر - کلاس 190

-         مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای اسکیل ورکر - کلاس489

مهاجرت به استرالی از طریق الحاق به اعضای خانواده

اگر یکی از اعضای خانواده شما دارای ویزای استرالیا باشد، میتواند سایر اعضای خانواده را برای برای اقامت دائم یا موقت استرالیا وارد این کشور کند. این بسته به نوع ویزای فرد دارد که در ادامه به آن میپردازیم.

-         اعضای خانواده شما که اقامت دائم یا حق شهروندی استرالیا را دارند

مرحله اول مدت اقامت شما در استرالیا است. در اینجا اقامت دائم یا موقت شما درخاک استرالیا بررسی میگردد. در مرحله بعدی ساب کلاس ویزا متناسب با هدف شما انتخاب میشود.

-         اعضای خانواده شما که دارای ویزای استرالیا هستند

مانند حالت قبل، در این مورد نیز نحوه اقامت شما در استرالیا بررسی میگردد. پس از آن، اجازه ورود فرد دیگر از خانواده طبق ویزای شخص دارای ویزای استرالیا ارزیابی میگردد. لازم به ذکر است تنها انواع خاصی از ویزاهای استرالیا اجازه آوردن اعضای خانواده به این کشور رادارند. اگر نوع ویزا، اجازه آمدن اعضای خانواده را ندهد، آنها باید به طور مستقل برای دریافت ویزای استرالیا اقدام کنند. شما میتوانید با مراجعه به دفتر حقوقی دادپیشگان و اطلاع از این موارد، بهترین تصمیم را در این زمینه اتخاذ نمایید.

مهاجرت به استرالی از طریق سرمایه گزاری

یکی دیگر از راههای مهاجرت به استرالیا اقدام برای ویزای 188 است. این ویزا ماهیت تجاری دارد و از شرایط آن سن زیر 55 سال و داشتن دارایی های تجاری به ارزش 800 هزار دلار استرالیا است. اگر متقاضی دریافت ویزای سرمایه گزاری و کار آفرینی در استرالیا هستید، از صفحه مهاجرت تجاری به استرالیا بازدید کنید.

و اما سخن آخر

مهاجرت، فرصت تجربه یک زندگی جدید در سرزمینی جدید را به شما و خانواده تان میدهد. از منظر حقوقی، پرونده های مهاجرتی جز پرونده های حساس و مهم افراد به شمار میروند که تاثیر مستقیم بر روی آینده تحصیلی و کاری افراد دارد. موسسه حقوقی دادپیشگان که تحت نظارت دکتر علی باغانی بیش از یک دهه در امور مهاجرتی فعالیت دارد، آماده است تا با مشاورین مجرب خود بهترین خدمات مشاوره ای و حقوقی را به متقاضیان ارائه کند.

موسسه حقوقی و مشاوره بین المللی دادپیشگان با سابقه درخشان در زمینه انواع ویزاهای توریستی، تحصیلی و کاری برای متقاضیان عزیز، آماده ارائه آخرین راهکارهای مهاجرتی و اخذ ویزاها توریستی کشور استرالیا میباشد.

ویزای تورسیتی کشور استرالیا به متقاضی اجازه سفر سه ماهه، شش ماهه و یکساله به خاک استرالیا میدهد و بسته به نوع درخواست متقاضیان، زیر شاخه های مختلفی برای این نوع ویزا وجود دارند که به آنها ساب کلاس گفته میشود. مروزی کوتاه به انواع ویزاهای توریستی کشور استرالیا میکنیم:

ویزای بازدید

این ویزا برای ورود موقت متقاضیان به کشور استرالیا صادر میشود.

ویزای توریستی استرالیا

این ویزا به متقاضیان، اجازه سفر به استرالیا جهت گذراندن تعطیلات و یا بازدید از خانواده و دوستان را میدهد. همچنین از این نوع ویزای توریستی میتوان برای امور غیرکاری و کوتاه مدت در کشور استرالیا استفاده کرد.

چه کسی باید اقدام کند؟

این ویزا برای تمامی افراد دارای پاسپورت معتبر که خارج از استرالیا مقیم هستند و قصد سفر توریستی به استرالیا را دارند قابل پذیرش است. موسسه حقوقی و مشاوره بین المللی دادپیشگان تحت نظارت دکتر علی باغانی وکیل پایه یک دادگستری و مدرس دانشگاه، تمامی خدمات مربوط به اخذ ویزای توریستی استرالیا را برای شما امکان پذیر میکند.

ویزای بازدید تجاری استرالیا

این ویزا برای متقاضیانی صادر میشود که قصد ورود به استرالیا جهت امور تجاری را دارند. این امور شامل:

 • انجام تحقیقات و پرس و جو در امور تجاری کشور استرالیا
 • عقد قرادادهای مختلف
 • بازدید های دولتی
 • شرکت در سمینار ها و کنفراسها در استرالیا و انجام مصاحبه های کاری است

به یاد داشته باشید که با داشتن این ویزا شما اجازه کار کردن در خاک استرالیا را ندارید.

ویزای درمان پزشکی استرالیا

این ویزا اجازه سفر بیماران به استرالیا را جهت انجام معالجات پزشکی و یا مشاوره های درمانی میدهد و متقاضیانی که دارای شرایط زیر باشند میتوانند جهت اخذ این ویزا اقدام کنند.

 • برنامه ریزی درمان پزشکی و مشاوره در خاک استرالیا
 • سفر به استرالیا برای اهدای عضو
 • همراهی فرد مریض که نیاز به درمان دارد

شما میتوانید از مشاورین با تجربه موسسه حقوقی دادپیشگان از راهکارهای ابتدایی اخذ ویزای توریستی کشور استرالیا آشنا شوید و این پروسه را با اطمینان خاطر به ما بسپارید.

مدارک مورد نیاز جهت اخد ویزای توریستی استرالیا

مانند هر پرونده ویزای دیگر، شما جهت اقدام برای اخذ ویزای توریستی استرالیا باید مدارک تعیین شده از سوی اداره مهاجرت دولت استرالیا را جهت تشکیل پرونده و بررسی به این اداره ارسال نمایید. موسسه حقوقی و مشاوره بین المللی دادپیشگان نماینده شما در امر تکمیل این پروسه اداری است.

برای اقدام جهت ویزای توریستی استرالیا به مدارک زیر نیاز دارید:

-         پاسپورت معتبر

-         نامه تمکن مالی از بانک

-         گردش مالی شش ماه اخیر

-         نامه مرخصی از کار

-         مدارک دال بر برگشت مانند ارتباطات خانوادگی و شغل

مشاوره در امور تحصیلی، مهاجرتی و کاری شما عزیزان تخصص ما در موسسه حقوقی دادپیشگان است. اقدام برای ویزای توریستی کشور استرالیا تابع قوانین گسترده تری است که مشاورین مجرب ما در موسسه حقوقی دادپیشگان این خدمات را طبق پرونده و شرایط شما متقاضی عزیز برای شما فراهم میکند. جهت تعیین وقت برای مصاحبه حضوری و رایگان ما میتوانید از طریق تلفن، ایمیل و شبکه های اجتماعی موسسه حقوقی و مشاوره بین الملل دادپیشگان با ما در تماس باشید.

 • شعبه اصلی : تهران ، میدان فاطمی ، خیابان جویبار ، کوچه میرهادی شرقی ، پلاک 10 ، واحد 6
 • 021-88926279 || 021-88923854
 • info@dadpisheganco.com
 • فلکه دوم صادقيه ، بلوار آيت الله کاشانی ، نرسيده به خيابان مهران ، پلاک 91 ، طبقه 5 ، واحد 15
 • 021-44033678 || 021-44969468
 • info@dadpisheganco.com
 • ميرداماد ، ميدان مادر ، خيابان شاه نظری ، برج ناهيد ، طبقه 16 ، واحد 2
 • 021-22250617 || 021-22251140
 • info@dadpisheganco.com

Please publish modules in offcanvas position.