banner04

مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا به روشهای مختلفی انجام می شود و هر فرد متقاضی با توجه به شرایط مالی، تحصیلی و توانایی های خود میتواند از یکی از انواع ویزای استرالیا مانند ویزای سرمایه گذاری، ویزای کار و نیروی متخصص، ویزای توریستی، ویزای تحصیلی استرالیا، پناهندگی و .... استفاده نماید. اما چرا ویزای اسکیل ورکر استرالیا یا همان نیروی کار ماهر بهترین روش مهاجرت به استرالیا است؟ در ادامه این مقاله به سوالاتی که ممکن است درمورد مهاجرت به استرالیا در ذهنتان باشد پاسخ میدهیم. مشاورین ما در شرکت حقوقی و مشاوره بین المللی دادپیشگان، آماده ارائه خدمات در زمینه ویزاهای مختلف کشور استرالیا به متقاضیان گرامی میباشد.

مهاجرت به استرالی از طریق ویزای نیروی کار متخصص

امروزه کشورهای پهناور و دارای منابع اقتصادی قابل توجه مانند استرالیا با وضع قوانین جدید درصدد جذب نیروی کار متخصص از سراسر دنیا هستند تا به واسطه تخصص و تعهد نیروی کار در رشد و اعتلای اقتصاد داخلی، افزایش تولید ناخالص ملی و ایجاد ثروت در کشور خود تاثیرگزار باشند.

ویزای نیروی کار متخصص استرالیا یکی از ویزای های مهم مهاجرت به استرالیا و مبتنی بر تخصص و مهارت متقاضیان است. همانطور که ممکن است بدانید اقتصاد استرالیا بر کشاورزی و بازرگانی متکی است و مشاغل زیادی به علت نبود متقاضیان استرالیایی نیازمند نیروی متخصص میباشد. بر همین اساس یک برنامه منظم برای جذب افراد متخصص از سایر کشورها از سوی مسئولین و اداره مهاجرت استرالیا تدوین شده است که ویزای اسکیل ورکر استرالیا مهمترین و اساسی ترین طرح در این برنامه است.

شرایط ویزای نیروی کار متخصص استرالیا چیست؟

این ویزا به افرادی تعلق میگیرد که حداقل 60 امتیاز از جدول امتیازبندی ویزای اسکیل ورکر استرالیا را به خود اختصاص دهند. همچنین شما میتوانید از طریق فرم ارزیابی آنلاین ویزای استرالیا از امتیاز خود آگاه شوید.

البته ویزای اسکیل ورکر استرالیا کلاس ها و ساب کلاسهای مختلفی دارد که برخی از آنها برای افرادی است که امتیازشان به 60 نمیرسد. برای آگاهی به موسسه حقوقی دادپیشگان تحت نظارت دکتر علی باغانی وکیل پایه یک دادگستری مراجعه فرمایید.

-         مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای اسکیل ورکر - کلاس 189

-         مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای اسکیل ورکر - کلاس 190

-         مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای اسکیل ورکر - کلاس489

مهاجرت به استرالی از طریق الحاق به اعضای خانواده

اگر یکی از اعضای خانواده شما دارای ویزای استرالیا باشد، میتواند سایر اعضای خانواده را برای برای اقامت دائم یا موقت استرالیا وارد این کشور کند. این بسته به نوع ویزای فرد دارد که در ادامه به آن میپردازیم.

-         اعضای خانواده شما که اقامت دائم یا حق شهروندی استرالیا را دارند

مرحله اول مدت اقامت شما در استرالیا است. در اینجا اقامت دائم یا موقت شما درخاک استرالیا بررسی میگردد. در مرحله بعدی ساب کلاس ویزا متناسب با هدف شما انتخاب میشود.

-         اعضای خانواده شما که دارای ویزای استرالیا هستند

مانند حالت قبل، در این مورد نیز نحوه اقامت شما در استرالیا بررسی میگردد. پس از آن، اجازه ورود فرد دیگر از خانواده طبق ویزای شخص دارای ویزای استرالیا ارزیابی میگردد. لازم به ذکر است تنها انواع خاصی از ویزاهای استرالیا اجازه آوردن اعضای خانواده به این کشور رادارند. اگر نوع ویزا، اجازه آمدن اعضای خانواده را ندهد، آنها باید به طور مستقل برای دریافت ویزای استرالیا اقدام کنند. شما میتوانید با مراجعه به دفتر حقوقی دادپیشگان و اطلاع از این موارد، بهترین تصمیم را در این زمینه اتخاذ نمایید.

مهاجرت به استرالی از طریق سرمایه گزاری

یکی دیگر از راههای مهاجرت به استرالیا اقدام برای ویزای 188 است. این ویزا ماهیت تجاری دارد و از شرایط آن سن زیر 55 سال و داشتن دارایی های تجاری به ارزش 800 هزار دلار استرالیا است. اگر متقاضی دریافت ویزای سرمایه گزاری و کار آفرینی در استرالیا هستید، از صفحه مهاجرت تجاری به استرالیا بازدید کنید.

و اما سخن آخر

مهاجرت، فرصت تجربه یک زندگی جدید در سرزمینی جدید را به شما و خانواده تان میدهد. از منظر حقوقی، پرونده های مهاجرتی جز پرونده های حساس و مهم افراد به شمار میروند که تاثیر مستقیم بر روی آینده تحصیلی و کاری افراد دارد. موسسه حقوقی دادپیشگان که تحت نظارت دکتر علی باغانی بیش از یک دهه در امور مهاجرتی فعالیت دارد، آماده است تا با مشاورین مجرب خود بهترین خدمات مشاوره ای و حقوقی را به متقاضیان ارائه کند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

  • شعبه اصلی : تهران ، میدان فاطمی ، خیابان جویبار ، کوچه میرهادی شرقی ، پلاک 10 ، واحد 6
  • 021-88926279 || 021-88923854
  • info@dadpisheganco.com
  • فلکه دوم صادقيه ، بلوار آيت الله کاشانی ، نرسيده به خيابان مهران ، پلاک 91 ، طبقه 5 ، واحد 15
  • 021-44033678 || 021-44969468
  • info@dadpisheganco.com
  • ميرداماد ، ميدان مادر ، خيابان شاه نظری ، برج ناهيد ، طبقه 16 ، واحد 2
  • 021-22250617 || 021-22251140
  • info@dadpisheganco.com

Please publish modules in offcanvas position.